Visos kategorijos
EN

Apie mus

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Apie mus

Kontaktai

+ 86 21 68415960

+ 86 19945661037
+ 86 19945661037

[apsaugotas el. paštu]

4-as aukštas, 1 pastatas, Nr. 1-9, 99 juosta, Shenmei Road, Pudong New Area, Šanchajus, Kinija.

Kompanijos profilis

„HeBang Engineering Co., Ltd“ yra patikima inžinerijos įmonė, kuri padeda mūsų klientams įgyvendinti savo svajones ir įgyvendinti savo planus naudojant naujausias technologijas. Mes aptarnaujame tokias pramonės šakas kaip: chemija, naftos chemija, tekstilės gaminiai, maistinio aliejaus perdirbimo gamykla, plienas, statyba ir kt.

Per pastaruosius 10 metų mes vykdome daug projektų su konsultacijomis, projektavimu, pirkimais ir statybomis su į ateitį orientuotais detaliais sprendimais. Ir rinka apima Pakistaną, Vietnamą, Indoneziją, Alžyrą, Čilę, Meksiką, Iraką, Saudo Arabiją, Bangladešą, Egiptą, Tailandą ir kt.

Aplinkos suderinamumas, energijos taupymas ir tvarus vystymasis yra mūsų amžinas siekis, todėl dinamiškai optimizuojame savo procesą ir kokybę.

Esame jauna dinamiška įmonė, kuri remiasi turtinga mūsų pirmaujančio vandenilio peroksido eksperto ir stiprios komandos patirtimi, turime vandenilio peroksido (H₂O₂) patentus ir susijusias technologijas, susijusias su garo metano reformavimo vandenilio gamykla, ypač grynomis vandenilio dujomis iš gamtinių dujų ir kt. Naudodami antrachinono trajektorijos verdančiojo sluoksnio technologiją, kuri gamina vandenilio peroksidą iki 70 % koncentracijos, tikime, kad būsime jūsų geras partneris siekiant įgyvendinti jūsų projektą.

kultūra

„Hebang COMPANY“ visada ketiname padėti savo klientui sudėtingomis technologijomis, sukurti pridėtinę vertę savo klientui, sutaupyti daugiau energijos, naudoti mažiau išteklių ir padidinti efektyvumą siekdami tvaraus vystymosi.

Mūsų aistra kurti saugų gyvenimą, švarų pasaulį, žaliąją planetą verčia mus toliau kurti naujas technologijas ir tapti pramoniniais.

Mums rūpi klientų rūpestis ir nuolat tobulėjame, siekdami didinti savo paslaugas ir optimizuoti konkurencinį pranašumą.

  • Visada kurkite geresnius sprendimus
  • Visada apsvarstykite galimybę padėti klientui sukurti geresnę gamyklą
  • Visada būti patikima kompanija