Visos kategorijos
EN

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos >HEBANG: sėkmingas vizitas Vietname

HEBANGAS: sėkmingas vizitas Vietname

Laikas: 2022-11-14 Pataikymai: 61

 chemical-plant-g1ace82dd1_1920Nuo rugsėjo 10 d. iki rugsėjo 29 d. Dreameng, Shawn ir Angela Zhou išvyko į Vietnamo sostinę Hanojų aplankyti 10 chemijos gamyklų, su kuriomis Hebangas ne kartą bendradarbiavo.

 

  HEBANG pastaraisiais metais laikėsi strateginio plataus masto plėtros plano ir apėmė projekto komandą, atsakingą už prekybos pardavimą didžiuosiuose Kinijos miestuose. 2022 m. „Hebang“ planuos paspartinti plėtros ir plėtros užsienyje tempus, daugiausia dėmesio skirdama naftos chemijos, metalurgijos ir metalurgijos pramonei Pietryčių Azijoje. Kasybos ir kitos rinkos taip pat atsiliepia į Kinijos „Viena juosta, vienas kelias“ politikos raginimą pateikti savo klientams aukščiausios kokybės cheminius sprendimus.

 

Šio vizito Vietname metu Dreamengas su savo šalimi aplankė chemijos gamyklas, kurios ilgą laiką nuodugniai bendradarbiavo su hebang, aptarė ir patvirtino dabartinio chemijos projekto eigą, aptarė Shuangbao ir jo vidaus galimybes bei bendradarbiavimo modelį. gilų bendradarbiavimą ateityje. Vyko gyva diskusija. Dreameng sakė: "Ši vertinga galimybė bendrauti akis į akį su Vietnamo klientais padidino jų pasitikėjimą hebang, o mes įgijome išsamesnį Vietnamo klientų supratimą. Tikime, kad tarp abiejų šalių atsiras didžiulės bendradarbiavimo galimybės. ateityje."

 

HeBang Inžinerija Co.,Ltd yra patikima inžinerijos įmonė, padedanti mūsų klientams įgyvendinti savo svajones ir įgyvendinti savo planus pasitelkdama naujausias technologijas. Mes aptarnaujame tokias pramonės šakas kaip: chemija, naftos chemija, tekstilė Pagalbiniai, Maistinio aliejaus perdirbimo gamykla, Plienas, Statyba ir kt. Pastaruosius 10 metų, Vykdome daug projektų su konsultacijomis, Projektavimas pirkimai ir statyba su į ateitį orientuotais detalių sprendimais. Ir rinka apima Pakistaną, Vietnamą, Indoneziją, Alžyrą, Čilę, Meksiką, Iraką, Saudo Arabiją, Bangladešą, Egiptą, Tailandą ir kt. Suderinamumas su aplinka, energijos taupymas ir tvarus vystymasis yra mūsų amžinas siekis, todėl dinamiškai optimizuojame savo procesą ir kokybę.


Ankstesnis: Kokios medžiagos rezervuarą galima pasirinkti vandenilio peroksido saugojimui?

Kitas : Vandenilio peroksido taikymas