Visos kategorijos
EN

Patentuota technologija

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Patentuota technologija

Kontaktai

+ 86 21 68415960

+ 86 19945661037
+ 86 19945661037

[apsaugotas el. paštu]

4-as aukštas, 1 pastatas, Nr. 1-9, 99 juosta, Shenmei Road, Pudong New Area, Šanchajus, Kinija.

Patentuota technologija

Trys nepriklausomos mokslinių tyrimų ir plėtros technologijos

Turtinga projektų patirtis, daugiau nei 30% 50% bendraamžių

Techniniai pranašumai

Patentas I-2021212373910

Naudingame modelyje atskleidžiamas hidrinimo įrenginys, skirtas H2O2 gamybos hidrinimo reakcijai. Hidrinimo įtaisas yra reaktoriaus viduje, o hidrinimo įrenginį sudaro pirmasis lanko formos įleidimo vamzdis, vertikalus įleidimo vamzdis, antras lanko formos įleidimo vamzdis ir pasviręs įleidimo vamzdis, reaktoriaus viršuje yra vandenilis. įleidimo galas ir vandenilio išleidimo galas, vienas pirmojo lanko formos įleidimo vamzdžio galas yra sujungtas su vandenilio įleidimo galu, kitas pirmojo lanko formos įleidimo vamzdžio galas yra sujungtas su vertikalaus įleidimo vamzdžio viršutiniu galu, ir apatinis vertikalaus įsiurbimo vamzdžio galas yra sujungtas su vienu antrojo lanko formos oro įleidimo vamzdžio, esančio vidinėje reaktoriaus dugne, galu, o kitas antrojo lanko formos oro įleidimo vamzdžio galas yra sujungtas su pasviręs oro įleidimo vamzdis, o pasviręs oro įleidimo vamzdis yra pasviręs į viršų. Dėl to vandenilis ir darbinis skystis visiškai susiliečia ir reaguoja, pagerina hidrinimo reakcijos reakcijos efektyvumą ir greitį, pagerina produkto gamybos efektyvumą ir įrenginio gamybos pajėgumus.
图片 1

图片 2
图片 3

Techniniai pranašumai

Patentas II - 2021212375545

Naudingame modelyje aprašytas maišymo ir padavimo įrenginys, skirtas vandenilio peroksido gamybos hidrinimo reakcijai. Maišymo ir padavimo įtaisas naudojamas kartu su hidrinimo reaktoriumi. Maišymo ir padavimo įrenginį sudaro pirmasis skysčio įleidimo vamzdis, antrasis skysčio įleidimo vamzdis, įleidimo vamzdžio jungtis ir maišymo įtaisas. Maišytuvas yra hidrinimo reaktoriaus viduje. Hidrinimo reaktorius yra su darbinio skysčio įleidimo galais ir vandenilio įleidimo galais. Darbinio skysčio įleidimo galas yra sujungtas su pirmuoju skysčio įleidimo vamzdžiu, esančiu hidrinimo reaktoriuje, o pirmasis skysčio įleidimo vamzdis yra laisvas. Galas yra sujungtas su antruoju skysčio įleidimo vamzdžiu, antrasis skysčio įleidimo vamzdis yra pasviręs žemyn link maišytuvas, vandenilio įleidimo galas yra sujungtas su įleidimo vamzdžio jungtimi, esančia hidrinimo reaktoriuje, o laisvasis įleidimo vamzdžio elemento galas yra nukreiptas į maišytuvo kryptį. Antrojo skysčio įleidimo vamzdžio laisvojo galo aukštis yra didesnis nei laisvojo dujų įleidimo vamzdžio galo, o hidrinimo reaktorius turi padavimo galą. Dėl to skystis yra turbulentinis mechaninio maišymo būdu, darbinis skystis ir vandenilis yra visiškai kontaktuojami ir visiškai reaguoja, o hidrinimo reakcijos procesas yra vienodesnis ir labiau kontroliuojamas.
图片 4
图片 5
图片 6

Techniniai pranašumai

Patentas III- 202121237379X

Naudingame modelyje atskleidžiamas dujų temperatūros homogenizavimo įrenginys, skirtas vandenilio peroksido gamybos hidrinimo reakcijai. Dujų temperatūros homogenizavimo įrenginys naudojamas kartu su hidrinimo reaktoriumi. Dujų temperatūros homogenizavimo įrenginį sudaro cilindro korpusas, maišymo variklis, besisukantis velenas ir maišymo mentė. Besisukantis velenas Jis yra vidinėje centrinėje hidrinimo reaktoriaus ašyje, apatinis besisukančio veleno galas yra sukamai išdėstytas vidinėje hidrinimo reaktoriaus dugne, viršutinis besisukančio veleno galas prasiskverbia į hidrinimo reaktorių ir yra sujungtas su maišymo variklis. Išorinė besisukančio veleno ir maišymo mentės pusė bei išorinė cilindro korpuso pusė yra pritvirtinta prie hidrinimo reaktoriaus vidinės šoninės sienelės per jungiamąją detalę, cilindro korpuso apačioje yra daug kiaurymių. , o kiaurymės yra su kvėpuojančia vandeniui atsparia membrana. Tai priverčia reakcijos dujas hidrinimo reaktoriuje cirkuliuoti ir tekėti, užtikrina vidinių reakcijos dujų temperatūros vienodumą ir pagerina šilumos perdavimo efektyvumą reakcijos procese.
图片 7
图片 8
图片 9